Categories
Aktualności

BPA Summit 2019 – Warszawa, 04 kwietnia 2019 r.

Poznaj case studies wdrożeń automatyzacji i RPA na polskim rynku!
BPA Summit 2019, 4 kwietnia 2019, Warszawa

Wprowadzenie automatyzacji to obecnie za mało, aby utrzymać przewagę konkurencyjną. Nie wszystkie procesy można automatyzować, a różnorodność systemów stosowanych w firmach powoduje, że trudno je ze sobą integrować. Z pomocą przychodzą roboty, których wdrożenie – prócz wielu obietnic i korzyści, przynosi również ryzyka i zagrożenia, a także pytania dotyczące rzeczywistego ROI.

Program BPA Summit będzie koncentrował się na wyzwaniach jakie stawia przed organizacją wprowadzenie automatyzacji i robotyzacji. Praktycy z Polski i zagranicy podzielą się swoimi doświadczeniami z analizy potrzeb organizacji oraz wdrożenia automatyzacji i rozwiązań klasy RPA.

Nad programem BPA Summit czuwa Rada Programowa, w której zasiadają przedstawiciele: Enspirion, Euro Bank, EY, ING Bank Śląski, Nordea, Unum Życie TUiR SA, Polskie Linie Lotnicze LOT, Santander Bank Polska, SGH, Siemens.

Konferencja BPA Summit to:

Sesja plenarna – równoległe sesje tematyczne – dyskusje roundtables

O swoich doświadczeniach opowiedzą znakomici eksperci, m.in.:

  • Piotr Janik, ING Bank Śląski – Wybór procesu do pilotażowego wdrożenia RPA – jak zidentyfikować procesy, które warto automatyzować narzędziami RPA?
  • Mariusz Jagodziński, DSV International Shared Services – Machine Learning i sztuczna inteligencja w RPA – grupy AI, przykłady rozwiązań RPA z AI/ML w 2 procesach (OCR i text mining)
  • Radek Mierzejewski, DFDS Polska – Jak przeprowadzać reengineering procesów?
  • Andrzej Sobczak – Jak unikać najczęstszych pułapek dotyczących wdrażania RPA w polskich organizacjach?
  • Jarosław Wojnarowski, VELUX Global Business Services – Kto odpowiada za roboty w firmie? Kwestia odpowiedzialności, nadzoru, dbałości o ich użyteczność i dostosowanie do zmieniającego się biznesu, procesów
  • Piotr Wyrzykowski, Santander Bank Polska – Jak utrzymać robota po wdrożeniu?

Szczególnie gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konferencji menedżerów odpowiedzialnych za rozwój i optymalizację biznesu: członków zarządów, dyrektorów operacyjnych, dyrektorów rozwoju, dyrektorów IT oraz dyrektorów finansowych.

Z kodem promocyjnym „Procesy biznesowe” otrzymacie 15% rabatu!

Zgłoszenie udziału na stronie BPA Summit 2019>>>